KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13557064
nr 1355 7064
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad EA-upplaga (Épreuve d’artiste), numrerad 100/100, ca 12x10-12x16cm
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
måndag 19 oktober 2020
kl 18:05:04
19 okt